تایمر دیجیتالسوپر تایمر دیجیتال فانوس سیستم
SDTR-Brosh1
SDTR-Brosh2

سوپر تایمر دیجیتال

دسترسی در انبار

100,000 تومان
95,000 تومان
-5,000{symb0l}
سوپر تایمر دیجیتال فانوس سیستم با تخفیف ویژه و 3 سال گارانتی
دارای قابلیت ذخیره زمان و برنامه ریزی به صورت دلخواه با حالت تکرار

این تایمر قابلیت این را دارد که هر نوع تایمری که بخواهید بتوانید از آن استفاده کنید مانند تایمر On Delay، Off Delay ، تایمر تکرار کننده و تایمر استارت مجدد.

نحوه سیم کشی تایمر دیجیتال :

ابتدا سیم نول را به پین B و سیم فاز را به پین A کرده، سپس از فاز یک سیم دیگر به پین 15 وصل کنید و از پین 18 به عنوان خروجی استفاده نمایید.

نکته  :

 

در صورتی که از لامپهای کم مصرف یا LED یا هر وسیله ای که از تغذیه های سوییچینگ یا تغذیه خازنی دارد استفاده می کنید نباید مجموع جریان استفاده از

خروجی ها بیشتر از 1 آمپر باشد وگرنه رله داخل دستگاه اصطلاحاً خال می زند. در صورتی که جریا مصرفی بیشتر از 1 آمپر است حتماً از کنتاکتور استفاده کنید.

البته در صورتی که از لامپ های رشته ای استفاده می کنید می توانید تا 6 آمپر در خروجی استفاده نمایید.(به صورت کلی در صورتی که از تابلوهای LED یا مهتابی استفاده می کنید بهتر است از یک رله یا کنتاکتور استفاده نمایید)

نحوه تنظیم تایمر دیجیتال :

ابتدا کلید اینتر(کلید سمت راست) را به مدت 3 ثانیه فشار دهید تا وترد منوی تنظیمات شوید.در اولین مرحله شما باید نوع تایمر را تنظیم کنید یعنی یکی از حالت های زیر را انتخاب کنید : ( برای انتخاب از کلید های افزایش(وسطی) و کاهش(سمت چپی) استفاده کنید)

Up : شمارش به صورت صعودی(3،2،1،...)

doun : شمارش به صورت نزولی(1،2،3،...)

FL:FP : تایمر تکرار کننده(فلاشر: یک تایم روشن و یک تایم خاموش)

rE:St : تایمر استارت مجدد

سپس کلید اینتر را فشار دهید تا به مرحله بعد بروید.

در این مرحله محدوده زمان را باید تنظیم کنید.برای این کار یکی از حالتهای زیر را انتخاب کنید(با کلیدهای افزایش و کاهش):

S - 0.1 : شمارش به صورت 0.1 ثانیه

SEC : شمارش به صورت 1 ثانیه

HH:MM : شمارش به صورت 1 دقیقه و به فرم "ساعت : دقیقه"

MInt : شمارش به صورت دقیقه از 1 تا 9999 دقیقه

HoUr : شمارش به صورت ساعت از 1 تا 999 ساعت

بعد از انتخاب یکی از حالتهای بالا کلید اینتر را فشار دهید تا کلمه time (در صورتی که حالت FL:FP انتخاب شده باشد time1) نشان داده شود سپس مجدداً کلید اینتر را فشار دهید و در مرحله بعد زمان مورد نظر را وارد کنید.

در صورتی که حالت FL:FP انتخاب شده باشد بعد از این مرحله کلمه time2 نشان داده میشود و بعد از آن باید زمان مورد نظر برای زمان دوم تایمر تکرار کننده را وارد نمایید.

در مرحله بعد یکی از کزینه های زیر را برای نحوه عملکرد پین های استارت انتخاب نمایید:

ST-A : با انتخاب این گزینه با یک لحظه وصل برق(فاز و نول) به پینهای استارت شمارش شروع شده  و تا پایان ادامه می یابد بدون اینکه قطع و وصل کردن برق پین استارت تاثیری در ادامه شمارش داشته باشد و زمانی که شمارش پایان یابد اگر گزینه ریست فعال باشد و برق پین استارت قطع و وصل شود شمارش از ابتدا آغاز می شود.

ST-b : تا زمانی که برق پینهای استارت وصل باشد شمارش انجام می شود و به محض قطع شدن برق پین استارت شمارش متوقف می شود

ST-C : تا زمانی که  برق پینهای استارت قطع باشد شمارش انجام می شود و به محض وصل شدن برق پینهای استارت شمارش متوقف می شود

در مرحله بعد وضعیت رله در مدت شمارش تایم مشخص می شود اگر r On انتخاب شود در مدت شمارش (t1) رله روشن و بعد از آن خاموش می گردد. و اگر r OF انتخاب شود رله دستگاه در مدت شمارش خاموش می باشد و پس از آن رله روشن می شود.

در آخرین مرحله هم وضعیت ذخیره زمان در هنگام قطع برق تعیین می شود، اگر SU 0 انتخاب شود در هنگام قطع برق زمان تایمر ذخیره نمی شود و بعد از وصل مجدد برق شمارش از ابتدا انجام می شود.

و با انتخاب SU 1 در هنگام قطع برق زمان تایمر ذخیره می شود و بعد از آن که مجدداً برق وصل شود تایمر از ادامه زمان قبل می شمارد.

بازنگری ها

مدیریت فروشگاه پنج شنبه, 05 مرداد 1396
  • وزن 158.00 G
  • طول 7.50 CM
  • عرض 4.50
  • ارتفاع 11.00

با عضویت در کانال تلگرام از آخرین تخفیفات و آخرین محصولات فروشگاه با خبر شوید برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید

t.me/electrofanshop

 

با اطمینان از این فروشگاه خرید کنید این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد.

logo فروش تایمر دیجیتال فانوس سیستم با تخفیف ویژه | فروشگاه الکتروفن

ضمن سلام و خوش آمد گویی به شما بازدید کننده گرامی، به استحضار می رساند که فروشگاه الکتروفن با استعانت از خداوند متعال تصمیم دارد تا ضمن ارایه کالای با کیفیت و ارزان با قابلیت دسترسی در سراسر کشور، تمامی اطلاعات مورد نیاز هر کالا یا محصول را همراه با آن به مشتری ارایه دهد . در همین راستا از کلیه بازدید کنندگان گرامی خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات خود بهره مند نمایند. امکان خرید کالاها چه از طریق سایت و چه از طریق تماس با شماره تلفن 09134621437 فراهم می باشد. پیشاپیش از بذل توجه شما کمال تشکر را دارم.

مدیریت فروشگاه الکتروفن
تماس با مدیریت